Office centrum SYNOT dnes hostilo přední odborníky v oblasti IT technologií

Office centrum SYNOT dnes hostilo přední odborníky v oblasti IT technologií

V Uherském Hradišti se dnes sešli přední odborníci v oblasti IT technologií. V prostorách nového Office centra SYNOT se totiž konal již druhý ročník IT konference. Pořadatelem této konference byl holding SYNOT.

 Dnešní akce se zúčastnily na dvě desítky odborníků - specialistů v oblasti IT technologií nejen z jednotlivých společností holdingu SYNOT, ale také zástupci spolupracujících firem. Cílem akce je především výměna zkušeností všech přítomných odborníků a také hledání nových příležitostí a trendů, které jsou v dané oblasti využitelné.

 „Jsem upřímně rád, že mohu konstatovat, že všechny společnosti, které jsou zde dnes zastoupeny, mají za sebou zázemí silného holdingu, který působí v rámci celé Evropy, případně s ním úzce spolupracují. Propojení jednotlivých firem působících v této oblasti pokládám za velmi důležité. I díky účastem na prestižních světových výstavách se nám otevírají nové trhy. Jednotlivé příležitosti však vyžadují také nová řešení. Proto stále hledáme inspiraci pro další rozvoj,“ uvedl zakladatel holdingu SYNOT, Ivo Valenta.

 Jednotliví účastníci konference hovořili o vzájemné spolupráci, aktuálních aktivitách, nejnovějších produktech a technologiích i projektových strategiích. Představili rovněž novinky ze svého produktového portfolia v oblasti online řešení a vize do budoucna z hlediska krátkodobého i dlouhodobého horizontu.

 

Holding SYNOT vždy kladl důraz na technologické inovace a zdokonalování svých produktů, díky čemuž je již více než 20 let na pozici technologického leadera a inovátora v oblasti loterií. V posledních letech se ve své strategii stále více zaměřuje právě na oblast IT technologií.

 Těm se věnuje především společnost SYNOT ICT SERVICES, a.s., která je špičkovou technologickou firmou, nabízející své vysoce profesionální služby nejen společnostem mezinárodního holdingu SYNOT, ale současně širokému spektru zákazníků od velkých komerčních nadnárodních společností přes státní instituce až po jednotlivé podnikatele. Služby jsou poskytovány především prostřednictvím supermoderního Datového centra Monaco, které nabízí široké spektrum služeb v oblasti housingu, hostingu a CLOUD IaaS a řadí se mezi nejmodernější a technologicky nejvyspělejší datová centra v České republice.

 

 

Kontakt:

Mgr. Magda Pekařová

tisková mluvčí

 

Holding SYNOT

Jaktáře 1475

686 01 Uherské Hradiště

Tel.:        +420 572 410 122

Mobil:    +420 739 604 032

E-mail: magda.pekarova@synot.cz

Kontakt

SYNOT REAL ESTATE, k. s.
Jaktáře 1475
686 01 Uherské Hradiště
Mobil: (+420) 739 604 067
E-mail: adam.sebek@synot.cz

Zadejte poptávku

Aktuality

Office centrum SYNOT dnes hostilo přední odborníky v oblasti IT technologií

08.11.2012

V Uherském Hradišti se dnes sešli přední odborníci v oblasti IT technologií. V prostorách nového Office centra SYNOT se totiž konal již druhý ročník IT konference. Pořadatelem této konference byl holding SYNOT. Více zde...

Další aktuality >